SharePoint Integration (1.1.0) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ms: Serah

en: Description
ms: Huraian

en: Download
ms: Muat turun

en: Size
ms: Saiz

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Preview
ms: Pratonton

en: Save
ms: Simpan

en: Email
ms: E-mel

en: Created
ms: Diciptakan

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Phone number
ms: Nombor telefon
