SharePoint Integration (1.1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Copy
my: ကူးရန်
