SharePoint Integration (1.1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Size
ne: आकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको
