SharePoint Integration (1.1.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Download
nl: Downloaden

en: Size
nl: Grootte

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Edit node
nl: Node bewerken

en: Web URL
nl: Web-URL

en: Application ID
nl: Applicatie-ID

en: Connection
nl: Verbinding

en: Parent Item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Download Link
nl: Downloadlink

en: View node
nl: Node weergeven

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: Upgrade Plan
nl: Upgrade-plan

en: Upgrade Now
nl: Nu bijwerken
