SharePoint Integration (1.1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Download
nn: Last ned

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Created
nn: Laga
