SharePoint Integration (1.1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Description
oc: Descripcion

en: Download
oc: Telecargament

en: Size
oc: Talha

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Changed
oc: Modificat

en: Copy
oc: Copiar
