SharePoint Integration (1.1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Description
os: Афыст

en: Download
os: Рахæсс

en: Size
os: Ас

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс
