SharePoint Integration (1.1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
