SharePoint Integration (1.1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Download
pl: Pobierz

en: Size
pl: Rozmiar

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Created
pl: Utworzono

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: N/A
pl: niedostępne

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Edit node
pl: Edytuj węzeł

en: Application ID
pl: ID aplikacji

en: Connection
pl: Połączenie

en: Parent Item
pl: Pozycja nadrzędna

en: Download Link
pl: Pobierz odnośnik

en: Upgrade Plan
pl: Plan aktualizacji

en: Upgrade Now
pl: Zaktualizuj teraz
