SharePoint Integration (1.1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: شرح

en: Download
fa: دانلود

en: Size
fa: اندازه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: N/A
fa: هیچ

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Copy
fa: تکثیر
