SharePoint Integration (1.1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Size
ps: كچه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Copy
ps: کاپي
