SharePoint Integration (1.1.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Size
pt: Tamanho

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Save
pt: Salvar

en: Created
pt: Criado

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: N/A
pt: N/D

en: Phone number
pt: Telefone

en: Changed
pt: Alterado

en: Copy
pt: Copiar

en: Edit node
pt: Editar o node

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.
