SharePoint Integration (1.1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Download
ro: Descarcă

en: Size
ro: Mărime

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: N/A
ro: N/D

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Changed
ro: Schimbat

en: Copy
ro: Copiază

en: Edit node
ro: Editează nod

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
