SharePoint Integration (1.1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Download
ru: Скачать

en: Size
ru: Размер

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Created
ru: Создано

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: N/A
ru: Н/Д

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Changed
ru: Изменение

en: Copy
ru: Копировать

en: Edit node
ru: Редактировать материал

en: Application ID
ru: ID приложения

en: Connection
ru: Соединение

en: Client Secret
ru: Пароль клиента

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
