SharePoint Integration (1.1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir
