SharePoint Integration (1.1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Download
sk: Prevziať

en: Size
sk: Veľkosť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Changed
sk: Zmenené

en: Copy
sk: Kopírovať
