SharePoint Integration (1.1.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Download
sl: Prenesi

en: Size
sl: Velikost

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: N/A
sl: N/D
