SharePoint Integration (1.1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Size
sq: Madhësia

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Created
sq: Krijuar
