SharePoint Integration (1.1.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Size
sr: Величина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
