SharePoint Integration (1.1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Download
sv: Ladda ned

en: Size
sv: Storlek

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Changed
sv: Ändrad

en: Copy
sv: Kopiera

en: Edit node
sv: Redigera

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
