SharePoint Integration (1.1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Size
ta: அளவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: N/A
ta: இல்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Copy
ta: நகல்
