SharePoint Integration (1.1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Size
te: కొలత

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: N/A
te: వర్తించదు
