SharePoint Integration (1.1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Copy
th: คัดลอก

en: Last Modified
th: แก้ไขครั้งล่าสุด
