SharePoint Integration (1.1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: Download
tr: İndir

en: Size
tr: Boyut

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Changed
tr: Değişti

en: Copy
tr: Kopyala

en: Edit node
tr: Düğümü düzenle
