SharePoint Integration (1.1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Copy
ug: كۆچۈرۈش
