SharePoint Integration (1.1.0) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Download
uk: Завантаження

en: Size
uk: Розмір

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: N/A
uk: Н/Д

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: View Details
uk: Переглянути подробиці

en: Changed
uk: Змінено

en: Item Type
uk: Тип елементу

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Copy
uk: Копіювати

en: Edit node
uk: Редагувати матеріал

en: Application ID
uk: ID програми

en: Connection
uk: З'єднання

en: Last Modified
uk: Час останньої зміни

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: How can we help you?
uk: Чим ми можемо допомогти?

en: Upgrade Plan
uk: План оновлення

en: Upgrade Now
uk: Оновити зараз
