SharePoint Integration (1.1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Size
ur: حجم

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Preview
ur: جائزہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل
