SharePoint Integration (1.1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Download
vi: Tải về

en: Size
vi: Dung lượng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Copy
vi: Sao chép

en: Edit node
vi: Sửa node

en: Connection
vi: Kết nối

en: Download Link
vi: Liên kết tải xuống
