Sharerich (2.0.4) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Allowed HTML tags
af: Toegelate HTML etikette
