Sharerich (2.0.4) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: قائمة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Allowed HTML tags
ar: وسوم HTML المسموح بها

en: Sticky
ar: مثبت

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
