Sharerich (2.0.4) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Markup
ca: Marcatge

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Allowed HTML tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Service
ca: Servei

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
