Sharerich (2.0.4) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Markup
hu: Jelölő

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Allowed HTML tags
hu: Engedélyezett HTML jelölők

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Sharing
hu: Megosztás
