Sharerich (2.0.4) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Enabled
is: Virkt

en: Social networks
is: Samfélagsmiðlar

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Allowed HTML tags
is: Leyfileg HTML tög
