Sharerich (2.0.4) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: List
ms: Senarai

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Reset
ms: Set semula

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Horizontal
ms: Mendatar

en: Vertical
ms: Menegak

en: Global settings
ms: Pengesetan global

en: Allowed HTML tags
ms: Tag HTML yang dibenarkan

en: Machine name
ms: Nama mesin
