Sharerich (2.0.4) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Allowed HTML tags
nn: HTML-kodar du kan bruke

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
