Sharerich (2.0.4) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Enabled
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Allowed HTML tags
oc: Balisas HTML autorizadas

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Sharing
oc: Partage
