Sharerich (2.0.4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Allowed HTML tags
pa: ਮਨਜ਼ੂਰ HTML ਟੈਗ
