Sharerich (2.0.4) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Markup
ur: مارکاپ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Enabled
ur: فعال

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Allowed HTML tags
ur: جائز ایچ ٹی ایم ایل ٹیگز
