Sharerich (2.0.2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Allowed HTML tags
bg: Разрешени HTML тагове

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Sharing
bg: Споделяне
