Sharerich (2.0.2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Allowed HTML tags
bs: Dozvoljeni HTML tagovi
