Sharerich (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Allowed HTML tags
eo: Permesataj HTML-etikedoj
