Sharerich (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Markup
he: מרקאפ

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Enabled
he: מופעל

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Sharing
he: שיתוף
