Sharerich (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Allowed HTML tags
ka: ნებადართული HTML ტეგები
