Sharerich (8.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Enabled
os: Иу у

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
