Sharerich (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Markup
uk: Розмітка

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Social networks
uk: Соціальні мережі

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Allowed HTML tags
uk: Дозволені HTML-теґи

en: Service
uk: Служба

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Sharing
uk: Обмін

en: Facebook App ID
uk: ID Facebook-програми

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
