Sharerich (8.x-1.0-beta4) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan
