Sharerich (8.x-1.0-beta6) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Vertical
ps: نېغ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Sticky
ps: سريښناک
