Sharerich (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Markup
nl: Opmaak

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Social networks
nl: Sociale netwerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Sharing
nl: Delen

en: Facebook App ID
nl: Facebook app-ID

en: Enabled services
nl: Ingeschakelde services

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
