Sharerich (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Allowed HTML tags
hy: Թույլատրվող HTML թեգերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
