Sharerich (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Allowed HTML tags
mn: Зөвшөөрөгдөх HTML кодууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
